pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
4 tipy, jak vybrat správné krmivo pro svého pejska Tisk E-mail

Zdraví psů

Shiba-inu

  
 

   Pejsci, jsou to naši nejlepší čtyřnozí kamarádi, jsou tu vždy s námi, dávají nám lásku a zvedají náladu. Jak o naše mazlíčky pečovat, tak abychom jim dopřáli zdravý a veselý život bez zdravotních komplikací? Máme pro vás 4 tipy, jak vybírat vhodné krmivo. 


 

Kvalitní krmivo pro psy

Pozor na některé chyby, kterých se často při krmení dopouštíme, jako například nevhodné dávkování krmení či podávání lidského jídla. Opomenout bychom neměli také na výběr správného krmiva, které je velmi důležité pro zdravý vývoj pejska.  Nabídka krmiva je široká, liší se cenou i kvalitou, právě kvalita hraje podstatnou roli pro naplnění všech potřeb psa a podporuje jeho dlouhověkost.

 

Velikost a stáří psa

Dále vybíráme krmivo podle velikosti plemena, rozdílné jsou výživové potřeby a velikosti jednotlivých krmiv u malých či velkých psů. Kvalitní krmiva je pro malé psy uzpůsoben tvar a velikost pro jejich malé tlamičky, naopak u velkých psů velké granule zabraňují nadměrnému polykání. Mezi kvalitní značky, které nabízí výživu tzv. šitou na míru každému psovi, je Fitmin pro psy. Na výběr je krmivo pro velké a obří psy, střední či malá plemena. Rozdílné krmení je také pro štěňata či dospělé jedince.


Výběr podle složení krmiva

  

U pejsků je třeba volit takovou stravu, která je vyrobena z kvalitního masa, nejčastěji kuřecího, správný výběr surovin je důležitý pro zdravé klouby, svaly a vnitřní orgány. Krmivo Acana, představuje přirozenou potravu pro psy, je bohaté na obsah proteinů, rozmanité na obsah čerstvého a celého masa, to zajistí zdravého a veselého pejska.


Rozmanitá strava

Většina psů potřebuje kompletní a vyvážené střídavé krmení, které jim dodá rozmanitý obsah proteinů, tuků a zajistí jejich výbornou kondici. Masové konzervy Brit mají vysoký podíl masa (97-100 %) s různými příchutěmi jehněčího, lososového, kachního, kuřecího či hovězího masa. 

Výběr vhodného krmiva pro jednotlivé pejsky je základem pro jejich zdravý vývoj a spokojený život. Jaké faktory hrají u vás nejdůležitější roli při výběru krmiva? 

  
 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat