pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Ohlédnutí za výstavním víkendem na Slovensku Tisk E-mail

Výstavní okénko

Bratislavský hrad

     V sobotu i v neděli se na Bratislavském výstavišti Incheba sešlo několik tisíc psů se svými majiteli a taky velké množství příznivců kynologie. 17-18.5. se zde konala Mezinárodní výstava psů SpringDuoDanube Bratislava.
    Jak již bývá na Slovenských mezinárodních výstavách zvykem, na výstavě posuzovalo velké množství zahraničních rozhodčích např. z Itálie, Španělska, Belgie, Rakouska, Švédska….

    Možná by to mohlo být inspirací pro české pořadatele výstav. Jazykovou bariéru výborně pomáhali zvládat  tlumočníci a my, aspoň doufám, překladatele se slovenštiny nepotřebujeme.
Pro začínající vystavovatele –výstava DuoDanube znamená, že v sobotu je jedna výstava, v neděli pak druhá. Každý den posuzuje jiný rozhodčí a pejsek získá 2x hodnocení a může získat i tituly 2 x CAC, 2 x CACIB nebo i 2 x BOB. Samozřejmě, že si můžeme vybrat, jestli se zúčastníme jen jedné výstavy nebo obou dvou.
Po oba dva dny zde probíhal doprovodný program soutěží agility.
King Charles Spaniel

MVP Bratislava - Agility

   Kdo z nás se nestihl na Inchebu podívat, tak nemusí čekat celý rok, ale má příležitost se zůčastnit Dvoudenní výstavy, která se bude na Inchebě konat v srpnu. I. uzávěrka bude již 1. června 2008.
 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat