pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Ohlédnutí za výstavním víkendem na Slovensku Tisk E-mail

Výstavní okénko

Bratislavský hrad

     V sobotu i v neděli se na Bratislavském výstavišti Incheba sešlo několik tisíc psů se svými majiteli a taky velké množství příznivců kynologie. 17-18.5. se zde konala Mezinárodní výstava psů SpringDuoDanube Bratislava.
    Jak již bývá na Slovenských mezinárodních výstavách zvykem, na výstavě posuzovalo velké množství zahraničních rozhodčích např. z Itálie, Španělska, Belgie, Rakouska, Švédska….

    Možná by to mohlo být inspirací pro české pořadatele výstav. Jazykovou bariéru výborně pomáhali zvládat  tlumočníci a my, aspoň doufám, překladatele se slovenštiny nepotřebujeme.
Pro začínající vystavovatele –výstava DuoDanube znamená, že v sobotu je jedna výstava, v neděli pak druhá. Každý den posuzuje jiný rozhodčí a pejsek získá 2x hodnocení a může získat i tituly 2 x CAC, 2 x CACIB nebo i 2 x BOB. Samozřejmě, že si můžeme vybrat, jestli se zúčastníme jen jedné výstavy nebo obou dvou.
Po oba dva dny zde probíhal doprovodný program soutěží agility.
King Charles Spaniel

MVP Bratislava - Agility

   Kdo z nás se nestihl na Inchebu podívat, tak nemusí čekat celý rok, ale má příležitost se zůčastnit Dvoudenní výstavy, která se bude na Inchebě konat v srpnu. I. uzávěrka bude již 1. června 2008.
 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat