pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Ohlédnutí za MVP Mladá Boleslav Tisk E-mail

Články DogSite - výstavy, zkoušky, blog jezevčíka
Nitra 6/08

 

Poslední prázdninový víkend se konala v Mladé Boleslavi mezinárodní výstava psů. Počasí přálo všem účastníkům, dešťové mraky Mladou Boleslav obešly a tak by se dalo říct, že se může v klidu vystavovat. Na výstavišti se v klidu začínalo vystavovat, ale venku na silnici ještě bylo hodně netrpělivých vystavovatelů,

 kteří se snažili zaparkovat své vozidlo. Tady bohužel trochu organizace skřípala, protože někteří pomocníci výstavy neměli informace ohledně parkovacích míst a až po hodné chvíli jsme od jednoho pořadatele dostali informaci, že parkovat se dá téměř ve středu města v parkovacím domě. Tam se skutečně zaparkovat dalo, ale proč všichni pomocníci neměli tyto informace a nesměřovali tam vystavovatele.

Vraťme se ale na výstavu. Jako všude, tak i zde se potkávali známí, kteří si kromě sledování posuzování našli i chvilku na rozhovor. Dalo by se říct, že Boleslavská výstava skončila dobře. Zná již své vítěze, každý chovatel a majitel ví, jak jeho pejsek dopadl. Jedno je však hlavní, náš pes  pro nás bude vždy nejkrásnější.

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat