pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Návštěva MVP Duo CACIB Brno 2013 Tisk E-mail

   Ve dnech 2.-3. února 2013 proběhla

Mezinárodní výstava psů DUO CACIB Brno 2013

 Husky na DUO CACIB Brno 2013

První únorový víkend bylo krajské město Brno hostitelem mezinárodní psí výstavy DUO CACIB Brno. Tradiční psí výstava zde probíhala v areálu Brněnského výstaviště v pavilonech P, F a G1. Ve dvou dnech bylo možno navštívit dvě mezinárodní výstavy, kde se každý den představily všechna plemena FCI a neuznaná plemena FCI. 
 

Na sobotní výstavu bylo přihlášeno 4200 a na neděli necelých 3800 jedinců. Předvedené psy a fenky posuzovali rozhodčí nejen z Česka, ale i ze Slovenska, Německa, Polska, Rumunska, Švédska, Finska a jiných zemí podle výstavního řádu FCI a ČMKU, kteří byli delegováni kluby jednotlivých psích plemen.

V doprovodném programu mohli návštěvníci shlédnout mladé vystavovatele v předkolech soutěže Juniorhandling. Tři nejlepší z každé kategorie postupovali do odpoledních soutěží, kde jim bylo zadáno pořadí. Do odpoledních soutěžích byli přihlášeni psi a fenky, kteří soutěžili o titul Nejlepší chovatelská skupina a Nejlepší pár. Z ranního posuzování ve výstavních kruzích se v odpoledních soutěžích utkali nejlepší jednici o tituly BIS veterán a BIS junior. Na závěr výstavního dne se představili psi a fenky s oceněním BOB a z nich byli vybráni vítězové skupin FCI, kteří dostali ocenění BIG. Následně z nich byl vybrán Nejkrásnější pes výstavy, který dostal ocenění BIS. Sobotní výstavu vyhrál pes Ave Concord Magnifique plemene Knírač střední pepř a sůl a v neděli pes ARUN z Laderova plemene Landseer.

Moravský jezevčík na Duo CACIB Brno 2013


Výstavní haly byly zcela zaplněny vystavovateli s jejich čtyřnohými miláčky, mezi kterými se proplétali návštěvníci a fandové kynologie, kteří zde měli možnost najít si své oblíbené psí plemeno a strávit tak víkend mezi psi a přáteli z řad kynologických nadšenců. 
 

Duo CACIB Brno 2013

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat