pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Zimní výlet do Luhačovic Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Airis a Freya

  Haf, tak Vás všechny zdravím já, malá Airiska a kamarádka Freya.
  Venku začíná být pořádná zima, teda aspoň páníčci to říkají, ale já nevím. Sluníčko svítí, pofukuje větříček a pohled z vyhřátého pelíšku přes zavřené okno zase tak špatný není…

Ale v neděli odpoledne páníčci zaveleli „jedeme na výlet“. Jsme přece poslušní pejsci a než se páníčci nadáli, tak už bylo v autě plno. Chi, chi. Jeli jsme se podívat do Luhačovic k přehradě. K přehradě? Nemá tu být voda? Pánečci nám vysvětlili, že přehrada je stále v rekonstrukci. Místo kaprů, kteří by plavali sem a tam jsme viděli bagr, který si sám přehazoval hlínu ze strany na stranu a rovnal tak cestu pro nákladní auta. Pánička říkala, že bagrista měl asi doma veselo a šel se uklidnit prací. To je mě ale záhada. Když je doma veselo, tak se tančí, zpívá a nechodí nikam klidnit. Hm, mám nad čím přemýšlet.

Freya

Ale v Luhačovicích byla ještě jedna věc, která mě zarazila. Na zemi bylo cosi bílého a docela to chladilo na pacičkách. Co to jen je?

Airis z Ostrožských jezer

  Aha, před časem něco padalo i u nás a pánička říkala, že je to sníh. Tak sníh to je. Hned jsme se s Freyou daly do vyvádění. Sníh byl ale tvrdý, prý zmrzlý. Obešli jsme celou přehradu. Na straně směrem k Pozlovicím se šlo docela dobře. Tam byl chodníček očištěný a klouzačka byla jen místy. Na straně druhé ke koupališti, už ale bylo víc míst, které se báječně klouzaly. Mě a malým páničkům to samozřejmě nevadilo, ale starší lidi šli velmi, velmi opatrně.
  A tak mám pro všechny tip na některou další neděli. Místo sezení u televize, pojídání brambůrek a tyčinek vezměte své čtyřnohé kamarády a vyrazte do přírody.

  Momentálně se pasuji do role mluvčí všech psů a psíků. Udělejte nám radost, vezměte nás na vycházku. Uděláte něco i pro své zdraví.

                                                                          Haf, haf Vaše Airiska

 

Vypuštěná Přehrada Luhačovice

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat