pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Výstava České Budějovice Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

 Haf

tak Vám povím, že minulý týden jsem byla úplně zmatená.
Čekala jsem, že se v neděli pojedu podívat na svatováclavské hody. Vedlo mě k tomu to, že pánička mě v sobotu šupla do vany a pořádně okoupala. Začínala jsem se radovat a těšit na řízečky, kuřátka, koláčky..., přece mě k vůli hostině nedali v sobotu večeři.

Orina z Ostrožských jezer

K mému velkému překvapení jsme vstávali v neděli za úplné tmy. Venku nás vyprovázela hudba nedaleké diskotéky, ale jinak byl úplný klid. Všichni ještě spali, jen my jsme jeli nocí do dálky. Teda štěknu Vám, vůbec se mě to nelíbilo. Po cestě jsem si trochu zdřímla a když jsem se probrala, tak venku bylo světlo, ale nejaké divné. Vůlbec nebylo nic vidět a když jsem se šla proběhnout, tak na trávě byla jinovatka a ta zima... Prostě brrr...

Orina z Ostrožských jezer

Pánička říkala, že je venku pořádná mlha, pořád mě ale neřekli, kam jedeme. Až najednou jsme viděla ceduli České Budějovice. No jasně, jedeme na výstavu. Na výstavišti byla taky mlha, ale než jsem šla do kruhu, tak vykouklo sluníčko a udělalo se hezky. Štěknu Vám, že se tam sešlo 2780 pejsků a jejich páníčků. Já jsem se moc snažila, abych se líbila panu rozhodčímu. Vůbec jsem neprotestovala, když mě kontroloval zuby. Kdyby řekl, tak jsem mohla udělat cvak a mohl si je přepočítat na ruce, ale protože jsem se mu líbila a byla tak šikovná, ocenil mě pán rozhodčí titulem CAC a rCACIB. Haf, to jsem si oddechla.

  Taky jsem se tady setkala se svojí sestrou Odettou. Odetta není tak často na výstavě jak já, ale už si pamatovala, jak se má na výstavě chovat. Udělala velký pokrok a získala výborné hodnocení V4. Jsem ráda, že Odetka tak dobře dopadla, protože z nás je nejvíce v lese a je z ní vynikající pracovní pes.

Orina z Ostrožských jezer

Po cestě z výstaviště jsme se ještě zastavili v centru Budějovic. Vypadá to tam velice pěkně. Na náměstí je hodně starých domů i s radnicí. Můj páníček si je chtěl vyfotit a taky se chtěl podívat do Černé věže, ale tam jsem s ním nemohla a proto jsem čekala s páničkou na náměstí u velké kašny.

Co štěknout závěrem?  Těším se na další výstavu, ale neštěknu na kterou, protože ještě nevím, kam mě pánička přihlásila.
                                                                                      Tak zatím HAf

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat