pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Výlet na mezinárodní výstavu psů v Trenčíně Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Airis na MVP Trenčín

  Zdravím všechny kamarády. V neděli jsem navštívila s páníčkem mezinárodní výstavu psů v Trenčíně a udělala jsem pánečkům velikou radost.

Bylo nedělní ráno a páníčci se někam balí, ale je to divné, protože chystají i přepravku. Že by pro mne? Je pravdou, že jsem se včera koupala a česala, ale je již dost pozdě a na výstavy většinou vyrážíme brzy za tmy…. Už je to tak, berou mne sebou a vyrážíme na výstavu do Trenčína. Pánička řekla, že tam za hodinu jsme a proto není žádný spěch.
 

Trenčianský hrad 
 

Do Trenčína přijíždíme opravdu za chvilku, ani jsem si nestačila zdřímnout a už se před námi vyloupl z oparu majestátný Trenčianský hrad. Páníčci parkují na velkém parkovišti a už se zdravím s dalšími psy, co vystupují z vedlejšího auta. Zabíráme si místo nedaleko kruhu a čekáme na začátek posuzování, prý přijdu na řadu asi v polovině… Už je to tady. Páneček mě pouští z přepravky, trochu mne ještě přečesává, dává vodítko a už míříme do kruhu.  V kruhu jsme dvě fenky a pan rozhodčí si nás postupně prohlíží na stole, potom v chůzi a nakonec v postoji. Asi jsem se mu líbila víc, protože mi dává ocenění V1 CAC a k tomu později ještě přidává rCACIB. Pánečci ale nejsou vůbec zklamaní, že jsem nedostala ještě něco více, protože mám splněny podmínky na Slovenského šampiona.

Odpoledne jsme si ještě zaskočili podívat na doprovodné soutěže, kde zrovna probíhal tanec se psem. Páničce a hlavně mým malým kamarádkám, které tam byly s námi se to taky moc líbilo. Páneček, ale říkal, že to není prý nic pro mne, protože jsem střeštidlo a u tance se psy se prý musí moc poslouchat.
 

tanec se psy 
 

Domů jsme se vrátili odpoledne a bylo to tak tak, protože už po cestě začínalo pomalu sněžit a jak jsme dojeli domů, tak to vypadlo, jako by se protrhla peřina.
                                                                                                              Haf Vaše Airis

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat