pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Výlet do Olomouce Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Orina z Ostrožských jezer

  Ahojte moji milí.

Už jsem se Vám dost dlouho neozvala. Od doby, kdy jsem měla štěňátka už odteklo hodně vody. Moji maličtí jsou už dávno u nových pánečků a já si užívám zasloužený odpočinek. Dneska jsem měla doma úplný klídek. Pánečci si vyjeli na výlet do Olomouce.

  Prý se podívají na Floru. Chi, chi. Před chvilkou se vrátili a všichni naříkají, jak je bolí nožičky. Vždyť mají jen dvě, tak jak je můžou bolet. Abych to trošku vysvětlila.

  Když přijeli do Olomouce, tak na výstaviště Flora byly velké řady u pokladen. Podle toho usoudili, že tam bude asi dost lidí, ale pořád je to neodradilo a tak se pokoušeli zaparkovat. Jezdili snad 20 min. a snažili se najít něco volného, ale nikde nic nebylo. Tak se všichni v autě domluvili, že raději vyrazí směrem na Kopeček do ZOO. Tam bylo lidí asi nějak podobně jak na Floře, ale zaparkovali bez problémů.

Opice v ZOO

U vstupu do ZOO si moji pánečci moc pochvalovali, že jim na vstupné do ZOO platí Rodinné pasy a tím pádem mají levnější vstupenku. Vyprávěli mě, že do ZOO můžou i pejsci (nevím, proč mi to říkali, když mě nechali doma….). Ale asi to bylo lepší, protože se mnou by nemohli na spoustu atrakcí. Například by nemohli vystoupat na vysokou rozhlednu, která v ZOO je, nemohli by dovnitř pavilonů a to hlavní, nemohli by projít po zavěšeném mostě přes údolí makaků. Tam pejsci nemůžou.

Flora Olomouc

 Ze ZOO jeli pánečci ještě na Floru. Konečně se jim podařilo zaparkovat. Na výstavišti se jim moc líbilo, ale prý tam byl pořád nával. Ve spodním patře hlavního výstavního pavilonu byly krásně aranžované květiny na téma Labyrint světa a Ráj srdce, na horním ochozu pavilonu byla výstava svatebních šatů a svatebních kytic s doplňky. Ve venkovní části areálu parku probíhaly tradiční trhy květin a stromků. Tak už trošku rozumím tomu, proč je boleli nožičky.

  Tak pápá a slibuji, že se pokusím ozvat o něco dřív, než na vánoce.
                                                                                      Tak ahojte Vaše Orina.

Panečci na Floře

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat