pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Velká novina, Orinka má štěňátka Tisk E-mail
Štěně Z

  Haf,  milí přátelé
tak Vás všechny zdravím. Vím, že jsem se delší dobu neozvala, ale vůbec nestíhám. Času mám čím dál tím méně a povinností čím dál tím více. Zdá se Vám to povědomé?

 

Tak jste asi taky zaměstnaní a máte děti. To je pak povinností až nad hlavu. Někdy nevím, kde mě stojí.  Aha? Já jsem Vám zapomněla vyštěkat, že mám dva nádherné kluky. Pánečci se moc rozmýšleli, kdy mám jet na svatbu. Jestli se mi štěňátka narodí na jaro nebo na podzim.

 Musím pošeptat, že se nemohli domluvit, ale nakonec pánička viděla moje smutné psí oči a povolila. Takže přesně 24 hodin před Štědrým dnem jsem měla psí svatbu.

A teď mám dva kluky, kteří rostou jak z vody. A taky Vám pošeptám, jak se jmenují. Zero a Zoro.

Štěňata vrh Z

Nádherné jména, že? Určitě budou odvážní, stateční…, nádherní hafani. Ještě si je pořádně hlídám, ale pomalinku povolím, aby se mě na ně podívali i ostatní psí holky. Ale jsou přece jen cizí. Perka je stará babička, Melisa je sice kamarádka, ale ráda se mnou soupeří a Freya je štěně, ale příbuzné jen velmi vzdáleně. Ještě tu s námi bydlela moje maminka Cassia, ale od listopadu v pokoji odpočívá v psím nebi. Byla to starostlivá maminka a vždycky se pořádně starala o všechny svoje děti. Svým maličkým aspoň o jejich babičce vyprávím.

Taky jsme měli plesovou sezonu. Já, i když jsem poctivě vychovaná jsem do sálu nesměla. Trošku jsem se urazila, ale pak jsem uznala, že když jsem byla v očekávání, tak hlasitá hudba a to množství lidí by mě asi nedělalo dobře. 

Ples

První ples byl školní a naši dvojnozí členové tančili jak předtančení – hip hop, tak i polonézu. Velice jim to slušelo. Druhý ples byl v komornějším prostředí, zasazený do 30 – 40 let minulého století a tam Peťa ples uváděl a tančil. Prostě nádhera. Obojí jsem viděla v televizi a rozhodla jsem se, že chci, aby moje děti uměli taky tak krásně tančit.

Ples

 

Už mě zas volají. Co se dá ale dělat. Od čeho jsou rodiče…

                                                                           Vaše Orina

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat