pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Štěňátka Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Orina z Ostrožských jezer

 

 

  Haf, tak jsem tu zase s nějakýma novinkama. Od té doby, co jsem se naposledy ozvala, se událo moc novinek. Ta hlavní je, že moje kamarádka Meliska, s kterou jsem ještě nedávno jezdila po výstavách, má od pondělního rána dvě krásné štěňátka.

 

   Je to jeden kluk a jedna psí slečna. Jsou tak nádherní, že já celý den sedím na gauči, dívám se do jejich pelíšku a  přemýšlím, kde bych taky mohla nějaké štěňátka sehnat. Asi mě to sebralo tak moc, že jsem se začala sama hárat.

   Ale můj páníček moc hodný není. Konstatoval, že jsem zatím moc mladá a na štěňátka mám dost času po vánocích, i když bych mohla mít štěňátka už nyní, protože mám splněny chovné podmínky. Už se těším, jak štěňátka povyrostou a jak si budu s prckama hrát. Zatím to Meliska jako přísná maminka nechce dovolit mě, ale ani dalším psím slečnám z naší čtyřnohé rodiny. Ze začátku nás nechtěla pustit ani do místnosti, kde se svými štěňátky nyní bydlí, ale už se to zlepšilo, už nás nechá nahlédnout i do bedýnky se štěňátky. Pořád nevím, jak se budou jmenovat.

Melisa

Vím, že páníček říkal, že štěňátka budou začínat na R, ale zatím se nemohou s páničkou domluvit na jménech. Jak to budu vědět, hned Vám vyštěkám, jaké jméno pro štěňátka vybrali.
Haf jdu se podívat, jak nám drobotina povyrostla.
                                                                                        Vaše Orina

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat