pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
První koupání Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Orina z Ostrožských jezer

  Haf,
tak jsem již páníčkům ten jejich prvomájový výlet odpustila. Asi se v nich hnulo svědomí a druhou májovou sobotu mě vzali na výlet do rekreačního střediska Lučina u Radějova. Teda vzali je silné slovo, protože v autě se semnou vezli jen kamarádky a dvounohá babička. Páníčci s Peťou jeli na kole.

  No musím uznat, že to bylo dost odvážné, protože páníček má natrénované ( jezdí na kole do práce ), ale pánička jede na kole tak akorát do obchodu nebo na zahrádku. Takže…., ale raději Vám popíši náš výlet.

  Vyjeli s velkým elánem směrem na Veselí nad Moravou. Nikomu kromě babičky neřekli, kam se jede. Mělo to být překvapení. Po cyklostezce se dostali až do Strážnice. A pak, jak říkala pánička došla velká krize. Úplně ji dostalo, když si na konci Strážnice přečetla u silnice velký plakát, že hotel na Lučině je vzdálený jen 9 km. Ono 9 km není moc, ale pánička mezi námi po těch předchozích dvanácti kilometrech, už moc nemohla. A právě tady jsme je potkali. Pohodlně jsem seděla v autě a moje malé nožičky odpočívaly. Pánička nám mávala velmi sklesle. 

koupaliště Lučina

Očekávala jsem je za dost dlouhou dobu, ale tím, že nás pánička uviděla, tak dostala zase chuť jet a za chvilku nás dojeli. Pak jsem to uviděla. Lučina je přírodní koupaliště a první odvážlivci se tam skutečně koupali.

děcka na Lučině

 Pánička dovolila dětem si vyzout boty a zkusit vodu na vlastní kůži. Prý byla velmi dobrá. Já jsem ji chtěla tak moc vyzkoušet, ale nemohla jsem, protože tam byli lidé s malými dětmi, ale nejspíš měli strach, že bych se utopila, ale voda mě moc táhne. Příště je musím uprosit, aby mě tam taky pustili. Snad nezapomenou doma ručníky, jako tentokrát.
Po malé vycházce kolem vody a občerstvení v nedalekém bufetu byl čas vydat se na cestu domů. Pánička dávala divné rozkazy, co má babička udělat dětem na večeři a pak na snídani…., že by se nechtěla vrátit domů? Po těchto informacích jsem je čekala za dost dlouhou dobu. Jenže, jaké bylo moje překvapení, když páničci byli doma docela brzy? Pánička si na kopečky vzala Peťovo kolo, Peťa páníčkovo a páníček pániččino. To byl ale mišmaš.  Prostě vyměnili si kola, jak to jen šlo a každý byl spokojený.

Už plánují, jak pojedou zas na výlet a já se tam zase dovezu autem. Už se na to těším.
Haf a kdybyste měli někdy cestu kolem, tak se na Radějov nezapomeňte podívat. Je tam opravdu moc krásně.
                                                                                                  Vaše Orina.

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat