pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Pozdrav z jarní Nitry 2015 Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

 

 

  Haf, tak vás znovu všechny zdravím. Venku to pomalu vypadá na jaro, sluníčko začíná prohřívat kožíšky a mě to láká ven do polí. V sobotu po procházce jsem si chtěla pohovět v pelíšku, ale k večeru však přišlo překvapení. Místo pelíšku jsem skončila ve vaně a v hromadě ručníků.

Erika z Ostrožských jezer


No, proti večerní koupeli nic nemám, ale fén doslova nesnáším. Musela jsem ho však přetrpět. Po očku jsem sledovala páníčky, jak chystají nějaké věci. Jídlo ale nechystali, tak jsem šla s klidem okoupaného pejska spát. V neděli ráno jsem musela vstávat brzo, ale kam se ztratil den? Venku bylo jen „mléko“, prostě zajíce by jste neviděli, ani kdyby kolem vás probíhal. I přes tuto mlhu, jak pánečci říkali, jsme vyrazili směr Nitra. Pánička si myslela, že za kopečkama bude už hezky. A opravdu, kousek před Stráním mlha skončila a my jsme z výšky viděli údolí zalité mlhou a jen sem tam vykukovala střecha nějakého domu. Uf, oddychli jsme si, že se už pojede líp. Bohužel dole na druhé straně kopce mlha začala znovu a viditelnost byla asi jen 50 metrů. Ale i tak cesta ubíhala docela rychle a my jsme za hodinku zastavovali na výstavišti v Nitře. Tam bylo pejsků. Už mě bylo jasné, proč ta koupel. Chvilku jsme museli počkat, já jsem si po očku hlídla pánečky a pak to začalo. Musela jsem se jít projít napřed mimo kruh a pak už volali moje číslo. Poslušně jsem otevřela tlamičku na zoubky, ale pan rozhodčí si myslel, že jsem asi plyšák a pořád počítal, počítal až jsem mu to počítání po delší chvilce chtěla usnadnit… jen to cvaklo. Naštěstí měl pro moje počítání zoubků pochopení a poslal mne kroužit v kruhu. Hlavu nahoru, tlapky způsobně pokládat, neskákat, usmívat se … pak jsem musela na chvilku z kruhu ven, páneček se usmívá a už nás volají nazpátek. Ještě párkrát krásně obejít kruh, postavit se a chvilka čekání: a je to tam – výsledek z nedělní  výstavy : V1, CAC, CACIB, BOB.

 

Radost pánečka nezná mezí. Na můj vytoužený pohár jsme sice ještě pár hodin museli počkat na výstavišti, ale pak jsme se vydali na cestu domů. Mlha už nebyla, ale cestu jsme poznat nemohli. Kolem cesty byla spousta domů, které v ranní mlze nebyly vidět. Ale pánečky nic nerozházelo, za nedlouho jsme přejeli hranice a pánička posílala sms mojí veliké kamarádce Farince, která bydlí až v daleké Praze.
   

 

Erika


Tak si v klidu užívejte začínající jaro a jak budu mít nějaké novinky, tak Vám je hned vyštěkám.


 

                                                                                 Pápá Vaše Erika
   

 

 
Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat