pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Povánoční štěk Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Orina

  Haf a ahoj všichni
Vím, že jsem se již chvíli neozvala, ale před vánoci měli páníčci hodně shonu a i počasí nebylo moc pěkné, tak že na nějaké výlety nebylo moc pomyšlení.
Po vánocích ale již bylo trochu klidněji a proto se páníčci rozhodli někam vyrazit.

Padaly různé návrhy, ale nakonec vyhrála Zoo na Kopečku u Olomouce. Já jsem se sice výpravy sama nezúčastnila, protože se hárám a pokud by vše dobře vyšlo

mohla bych mít na jaře štěňátka, ale jako zástupce naší smečky byla nominována a vyslána malá Airiska, no malá… už taky povyrostla a je již pomalu tak velká jako její maminka Melisa a ta Vám to tedy všechno vyštěká. Ahoj tady Airis. Zdravím Vás všechny po vánocích. Tedy nevím jak vy, ale my jsme se měli moc dobře. Nejen dobré jídlo, ale i nějaké dárky jsme dostali a bylo nám s páníčka dobře. Ale abych se vrátila k výletu...
  Vyrazili jsme ráno, no tedy trochu později než ráno, ale to není důležité. Počasí sice nebylo moc pěkné, ale páníček říkal, že všichni už byli doma znudění a bylo potřeba někam vyrazit. Na Kopeček jsme dorazili kolem poledne a kupodivu parkoviště u zoologické zahrady bylo docela plné.
  Hned při příchodu k provizorní pokladně zaujaly páníčky velké změny, které zde nastaly od jejich poslední návštěvy a to je výstavba nové vstupní budovy s pokladnami, která vypadá již skoro hotově, ale dosud není otevřena. Hned za pokladnou jsem potkala kamaráda, taky jezevčíka, který byl ale se svými páníčky již na odchodu ze Zoo.

Airis

Vydali jsme se tedy na prohlídkový okruh a já jsem poprvé viděla některé zvířata, občas jsme se na ně snažila štěkat, ale to mi páníček velice rozmlouval a říkal, že pokud nepřestanu, tak že již příště nikam nepojedu. 

Lev - zoo Kopeček

Postupně jsem tedy prošli kolem dravců, pavilonu opic, výběhu koz, klokanů, rysa, tygra, lvů,.šakala… Nejvíce zde mají vlků a to několik druhů v několika velkých výbězích. V jednom velkém výběhu, až skoro na konci prohlídky, byla velká smečka krásných bílých vlků, kteří vždycky vyběhli do lesa a potom se opatrně vraceli zpět ke svému pavilonu… Pořád jsme nevěděli proč to dělají a až jsme přišli blíž, tak jsme uviděli, že ve výběhu u pavilonu jsou dva fotografové, kteří jim tam nachystali jídlo a vlci se k nim vždy se zvědavostí vraceli až skoro na pár metrů a zase odbíhali a tak pořád dokola. Páníček taky celou prohlídku fotil, ale nakonec se zlobil, že mu skoro žádná fotka nevyšla, protože až při východu ze Zoo zjistil, že má špatně nastavený foťák.
Prohlídku jsme končili u pavilonu netopýrů, kde prý byl uvnitř krásný fenek. Já jsem úplně všechny zvířátka neviděla, protože jsem nemohla do všech pavilonů, ale i tak jsem viděla dost nového a již se těším na další výlet.

Na zpáteční cestě jsme se ještě stavili v Olomouci na jídlo a potom jsme již mířili rovnou cestou domů.
      Haf, tak ahoj příště.
                                                                                    Vaše Airis

 

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat