pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Orinin úraz Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Orina z Ostrožských jezer

 

  Ahojky všichni,
moc jsem se těšila, že Vám budu vyprávět o výstavě v Brně, ale věřte mi, že jsem na to neměla vůbec chuť.
Co se vlastně stalo?
  V sobotu ráno jsem jela na výstavu do Brna. Páníček byl po příjezdu do Brna trošku rozladěný, protože výstavní halu jsme viděli, pejsky jsme slyšeli, ale přes bránu nás nepustili, že vchod je z druhé strany.

   A tak jsme se vydali na cestu okolo celého výstaviště, abychom se dostali tam, kde máme auto, ale z druhé strany. Moc jseme tomu nerozumněla, ale hodně majitelů vrčelo jak jejich psí kamarádi. Výstava se z mého pohledu vydařila. Získala jsem titul Národní vítěz a protože u nás byly hody, tak jsem doma dostala i velice dobrou večeři..
   Pak přišla neděle. A tady se to stalo. Nešťastnou náhodou jsem měla úraz a vůbec jsem nemohla stoupnout na zadní tlapku. Moc mě bolela. V pondělí ráno mě páníček odvezl k panu veterinářovi. Tam mě rengenovali a pak řekli, že mám zlomenou pánev. Páníček mě vzal domů a všichni z toho byli moc smutní. Doma byla veliká porada, páníček pořád někomu telefonoval a s někým se domlouval a nakonec to dapadlo tak, že mne v úterý ráno posadili do auta a odvezli znovu na veterinu. Tam se mě ochotně ujal náš pán veterinář a pak už si nic nepamatuji. Když jsem se probrala, tak jsem zjistila, že na půlku těla vypadám jak pudl. Nožičku mám oholenou a na boku jizvu. Večer si pro mě pánička s pánečkem dojeli. To jsem si moc oddechla, protože už mě tam začínalo být moc smutno. Pan veterinář ukazoval mému páníčkovi nějaké obrázky a mluvil hodně divně, prý ať mě dají do králíkárny, že nesmím pár dní chodit, aby mi to dobře srostlo... Do králíkárny? Copak jsem hlodavec? Ale pánička mě potěšila, protože vrtěla hlavou a říkala, že to teda ne. A taky že ne. Dneska mě páníček koupil úplně novou velkou bednu. Do tak velké bedny se vlezu i s tím parádním límcem, který jsem dostala. Nemám ho moc ráda a už jsem si ho i párkrát sundala, ale pokaždé mi ho dali nazpět na krk. Prý ho mám nosit, abych si nelízala ránu… Takže držte mi palce, aby všechno dobře dopadlo a nožička dobře srostla. Na výstavu teď chvilku nepojedu, určitě je to škoda, protože jsem byla nahlášená do Nitry a tam jsem se moc těšila. Ale pokud budu na jaře v pořádku a naroste mi srst, tak snad půjdu i znovu vystavovat.
Ahoj Orina

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat