pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Novinky z prázdnin 2 Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Orina

  Haf, tak Vás všechny zdravím. Mám v hlavě velký zmatek. Páneček řekl větu, které vůbec nerozumím: „Venku je psí počasí. Psí počasí“? Okamžitě se raduji, že konečně svítí sluníčko, je teploučko a prostě nádhera stvořená pro lenošení a vyhřívání kožíšku na zahradě.

  Když se ale podívám z okna, tak je zamračeno, padá voda a mě se tedy ven vůbec nechce. Brrrrr, páneček má divnou představu a pravém psím počasí. 

Airis

  Ale jsou prázdniny a já mám radost, že nejsem doma sama. Dvounohá babička sice někdy zavrčí, že má moc práce…, ale to k prázdninám asi patří.
   Melisiny štěňátka pomalu opouštějí domov a vydávají se na cesty. Jedna fenečka šla do Brna a druhá do nedalekého Kroměříže. Mám radost, že se obě dvě dostaly k sympatickým lidem. Budou se mít krásně. Zato já  mám pocit, že nás bude víc. Melisina nejmenší fenka Airiska se jaksi moc lísá kolem páničky a kolem našich dvounohých kamarádek. Moje podezření zvyšuje i to, že včera jeli všichni grilovat k babičce a dědovi a vzali si s sebou jenom Airisku.

Jeli popřát babičce ke svátku, ale nevypadalo to, že by jí chtěli Airisku dát... Uvidíme jak se to bude dál vyvíjet a určitě Vás budu o dál informovat.

  Taky Vám chci ještě štěknout, kde byli pánečci nedávno na výletě. V ten den bylo venku velké teplo a pánečci přemýšleli, že by zajeli na výlet. Jako vždy předem nevěděli, kam se vydat. Do Lednice, na Pálavu, na Buchlov nebo na Cimburk? Nakonec se pánečci domluvili ale dětem nic neřekli, protože to mělo být překvapení. Jen s nimi nesměl jet žádný pejsek. Proč asi? Protože se jeli podívat na Rashmi, malou slonici v zoo Ostrava. Pánečci si asi mysleli, že když je tak velké horko, tak všichni budou u vody a oni budou v zoo úplně sami. Chi, chi – mysleli si to ale i ostatní návštěvníci, kterých tam bylo hodně. První velké parkoviště u zoo bylo plné, druhé o kousek dál taky

Slon v ZOO Ostrava

plné a příslušník policie jen krčil rameny, že neví kde zaparkovat. Pánečci tedy nabrali benzin s tím, že se budou vracet domů a vymyslí si náhradní program. 

Tygr v ZOO Ostrava

Ale když už se vraceli, tak viděli, že na prvním parkovišti se uvolnilo místo a tak se mohli vydat na prohlídku zoo. I když je prostředek léta, tak v zoo není nouze o mláďata, kromě sloní slečny můžeme obdivovat tři tygří kluky, pštrosí kuřata, malé plameňáky… Slonice byla podle slov pánečků nádherná a radostně běhala za bedlivého dozoru své maminky po vnitřním výběhu sloního pavilonu. Nakonec se ještě stavili i u výběhu tygrů, kde se nádherně se předváděla i mláďata tygra ussurijského. Pánečci říkali, že pokud chcete vidět malé slůně a nechcete cestovat do Indie nebo Afriky, tak máte možnost zavítat do ZOO Ostravy a vychutnat si bezstarostnost sloního mláděte.

Při pohledu na něho zapomenete na všechny starosti a možná se taky připojíte ke skupině šeptajících rodičů, kteří ukazují svým dětem sloní miminko.

Haf, brzy Vám napíšu, další novinky…
                                                                                      zdraví Vaše Orina.

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat