pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Novinka od Airisky Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

  

 

  Dneska zase budu štěkat já, malá Airiska. Už je to skoro týden co odcestoval na Slovensko můj bráška Ron. Jeho nová majitelka si pro něj přijela až z Banské Bystrice a bude se tam mít moc dobře. Jinak jsem začala chodit s páníčkem cvičit do polí.

 

 

Orina z Ostrožských jezer

Chodí se mnou má starší kamarádka Orina a to z toho důvodu, že páníčka poslouchá na slovo a má mne naučit základům poslušnosti.

Airis a Ron

Časem se můj doprovod bude střídat a bude se mnou chodit i moje maminka Melisa a kamarádka Freya, ale páníček říkal, že dokud nebudu umět alespoň základní poslušnost, tak asi nikdo druhý se mnou ven nepůjde, protože jedno “střeštidlo“ na vodítku mu stačí.  

Airis

No nevím co tím střeštidlem myslel, protože taky říkal, že takové péro a divocha jak jsem já, snad doma ještě neměli… Prý mi může konkurovat jen má maminka Melisa, když byla mladší… a já přitom na vodítku chodím moc krásně už od tří měsíců, ale je pravda, že bez vodítka se mi zatím moc poslouchat nechce, protože kolem je tolik krásných a zajímavých věcí a pachů k prozkoumání… 

V sobotu odpoledne se páníčci chystají na poslední pouť v letošním roce na Klimentek. Má se jít pěšky z Osvětiman ( když nebude pršet ) a potom se mají opékat i špekáčky.

Hmm mňam hned bych si jeden dala. Páníček mi slíbil, že se mě tam bude snažit propašovat, ale nevím, jestli se mu to podaří. Pokud jo, tak napíši a podělím se s Vámi o zážitky….


                                                   Tak pápá, 

                                                                  Vaše malá Airiska.

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat