pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Máme trpasličí štěňátka Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

  

 

  V lese, jo v lese na jehličí koná se svatba trpasličí, žádná divná věc to není ….. tuto písničku zná snad každý. Ale málokdo ví, že na začátku dubna se taková trpasličí svatba opravdu konala.

 

Orina z Ostrožských jezer

  Moje kamarádka Meliska „si vzala za manžela“ trpasličího pejska Romea. V pohádkách pak bývá nádherný konec … a do roka se jim narodila princezna. Psí rok od svatby utíká poněkud rychleji. Přesně 12. června se Melisce narodily dvě nádherné holky. Wickie a Winnie. Dnes už jim jsou tři týdny a musím říct, že jsou opravdu krásné. Jak můžu, tak je po očku pozoruji.

Foto štěňata jezevčíka dlouhosrstého trpasličího-králičího - vrh W

fenka vrhu W 3 týdny štěňata vrhu W 3 týdny fenka vrhu W 3 týdny

  Jejda, já jsem hned začala zpívat a ani jsem pořádně nepozdravila. Tak to  musím hned napravit. HAF moji milí. Začaly prázdniny, doma je hned plno a moooc živo. Trochu klidu by taky neškodilo. Ale už vím, že k prázdninám toto všechno patří.
Když se zamiluje kůň tou koňskou láskou…. brzy bude maminkou….. Jejda, už zas zpívám. Já mám teď trošku víc rozezpívané ( asi jsem tuto nemoc chytila od naší Adélky, protože ta zpívá skoro od rána do večera ), ale taky si budu stěžovat. Proč je písnička Když se zamiluje kůň… proč se nezpívá Když se zamiluje psík, protože ( trošku se červenám ) já jsem se zamilovala a brzy budu maminkou. Haf, Už je to venku. V květnu jsem se vdávala i já a teď ke konci prvního prázdninového měsíce čekám svoje druhé štěňátka. Moc se na ně těším, i když teď v tom horku mě moc dobře není. Ale to nevadí, já to všechno vydržím.

Haf. Jdu si chvilku odpočinout a brzy se ozvu s tím, jak naše W rostou a taky jak mě roste bříško.

                                                                         Tak ahoj vaše Orina

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat