pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Máme doma štěňátka Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Orina z Ostrožských jezer

  Ahojky všichni,
Tak Vás všechny po delší odmlce zdravím.
Před časem jsem tady recitovala, že První máj je lásky čas a vyprávěla jsem Vám o svatbě mojí maminky. Tak tento týden 3.7. se mě narodily čtyři sestřičky. A jsou prý moc hezké.

   A to je právě to, co si chci všem postěžovat. Od 1.7. jsem na dovolené u babičky. Sice je to jen o poschodí níž, ale „domů“ zatím moc nesmím a to se mě zdá velice nespravedlivé. Na začátku prázdnin se totiž mojí kamarádce Melisce narodili dvě holky a Meliska se na dobu tří týdnů nastěhovala místo mě a za dva dny se narodily i mé mamince Casii čtyři fenky. Od té doby tam nesmím. Něco Vám ale prozradím. Včera jsem se domů vloudila aby mne nikdo neviděl, abych si je přece jen mohla prohlédnou. Sestřičky i sestřenice jsou moc hezké. Jejich maminky si je ale zatím moc hlídají. Ale to už znám. Za pár týdnů je stejně pustí ven a pak nastane můj čas. Z radosti a taky trochu ze žárlivosti je budu tahat za ouška ( aspoň jim povyrostou ), za ocásky, honit je, učit štěkat…, prostě naučím je všechno, co má znát správný pes, tedy fenky.

štěňátka vrhu U z Ostrožských jezer

 

   Tak, jak budu znát jména všech psích slečen, tak Vám je hned vyštěkám. Jenom doufám, že pánička neříkala pravdu, když prohlásila u mé první sestřičky, že máme Uršulu. Uršula, haf co je to za jméno.

                                                                           Ahoj Vaše Orina.

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat