pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Máme doma štěňátka Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Orina z Ostrožských jezer

  Ahojky všichni,
Tak Vás všechny po delší odmlce zdravím.
Před časem jsem tady recitovala, že První máj je lásky čas a vyprávěla jsem Vám o svatbě mojí maminky. Tak tento týden 3.7. se mě narodily čtyři sestřičky. A jsou prý moc hezké.

   A to je právě to, co si chci všem postěžovat. Od 1.7. jsem na dovolené u babičky. Sice je to jen o poschodí níž, ale „domů“ zatím moc nesmím a to se mě zdá velice nespravedlivé. Na začátku prázdnin se totiž mojí kamarádce Melisce narodili dvě holky a Meliska se na dobu tří týdnů nastěhovala místo mě a za dva dny se narodily i mé mamince Casii čtyři fenky. Od té doby tam nesmím. Něco Vám ale prozradím. Včera jsem se domů vloudila aby mne nikdo neviděl, abych si je přece jen mohla prohlédnou. Sestřičky i sestřenice jsou moc hezké. Jejich maminky si je ale zatím moc hlídají. Ale to už znám. Za pár týdnů je stejně pustí ven a pak nastane můj čas. Z radosti a taky trochu ze žárlivosti je budu tahat za ouška ( aspoň jim povyrostou ), za ocásky, honit je, učit štěkat…, prostě naučím je všechno, co má znát správný pes, tedy fenky.

štěňátka vrhu U z Ostrožských jezer

 

   Tak, jak budu znát jména všech psích slečen, tak Vám je hned vyštěkám. Jenom doufám, že pánička neříkala pravdu, když prohlásila u mé první sestřičky, že máme Uršulu. Uršula, haf co je to za jméno.

                                                                           Ahoj Vaše Orina.

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat