pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Máme doma Kokra Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

 

 

  Ahojky
tak Vám štěknu, že je doma strašně smutno. Jak jsem Vám již psala tak moji malí páníčci se učili lyžovat a můj nejstarší kamarád tento víkend odjel na hory. Prý lyžovat.

Orina z Ostrožských jezer

 No nevím, protože když se podívám ven před dům, tak to spíš vypadá jak na jaro,

Můj malý páníček na hokeji

protože poslední sníh, který tam seště zůstal je zbytek sněhuláka, kterého udělali moji malí kamarádi. Pánička ale říkala, že tam kam jel, mají sněhu dost. Určitě to ví, protože ho na hory za spolužáky vezli autem. Můj malý kamarád totiž hraje hokej a když na hory odjížděly ostatní děti, tak jel zrovna hrát zápas až do Velkého Meziříčí a domů se vrátil až k večeru. Tak tam putovaly jenom jeho věci. Ale na druhý den brzy ráno sedli do auta a vyrazili směrem na Martiňák. Po cestě to se sněhem nevypadalo moc slibně, ale jak se blížili k cíli, tak sněhu přibývalo a nakonec už museli odstavit i auto a na chatu, kde byly ubytované ostatní děti, museli dojít pěšky. Prý tam bylo kolem metru sněhu, ještě že mne nechali doma, protože v takovém množství bych se jistě ztratila…

 

  To jsem Vám ale vyštěkat nechtěla. Chtěla jsem Vám štěknout, že když jsem se dnes ráno probudila, tak jsem nevěřila vlastním očím. Vůbec jsem nemohla poznat svoji maminku Cassiu. Včera byla na očkování a když jsem se ráno probudila, tak vypadala jak kokršpaněl. Měla úplně napuchlý čenich. Pánička říkala, že má alergii na očkování a že už v noci jí dávali prášek. Asi jí už zabral, protože teď již začíná vzdáleně vypadat jak jezevčík. Pevně doufám, že jsem to po ní nezdědila, protože takový čenich - papuč opravdu nechci.

Moje maminka Kesina

 

Haf, jdu se schoulit do klubíčka, protože venku je škaredě a počítat na packách, kdy se můj malý páníček vrátí.

 

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat