pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Jěště že žiji v Čechách... Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

 

  Haf
toto jsem si řekla, když jsem slyšela vyprávění mé páníčky, že v Austrálii snědla obrovská krajta fenku jorkšírského teriéra. Had se prý dostal v noci do domu a pochutnal si na spící fence.

Orina z Ostrožských jezer

  Majitelka ji ráno hledala, ale za domem našla jen ležícího hada s velikým břichem a hned jí bylo jasné, kde fenečka je. Přivolaný veterinář jen potvrdil její podezření.
U nás sice toto nebezpečí více méně nehrozí, ale i našim malým pejskům hrozí nebezpečí velmi podobné tomu Australskému.
  Vzpoměla jsem si na jednu příhodu, která se stala nedaleko našeho bydliště. Jeden pán si koupil štěňátko jorkšírského teriéra. Pejsek byl s průkazem původu a pán byl na něho velmi pyšný a ukazoval ho svým přátelům. Jednou večer se šel s čiperným štěňátkem projít. Aby bylo štěňátko v bezpečí a nikam mu neuteklo, tak si ho poctivě vedl na vodítku. Při procházce se dostali k oplocení, za kterým hlídal velký německý ovčák. Štěňátko bylo malé a prolezlo dírou v plotě. Bohužel pán vytáhl zpět jen vodítko... Takže kdoví, jestli je někdy lepší, že žijeme tady....

  Haf, ale hlavně jsem Vám chtěla štěknout, že můj malý páneček se už vrátil z hor i s diplomem za 1. místo v běhu na běžkách. Bohužel kromě diplomu si taky dovezl i chřipku, s kterou se podělil i se svou nejmladší sestřičkou. Byla to smůla, protože měli zrovna školní prázdniny a on musel ležet. Ale už je zdravý a zítra půjde do školy.
                                                                            Haf vaše Orina

 

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat