pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Jěště že žiji v Čechách... Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

 

  Haf
toto jsem si řekla, když jsem slyšela vyprávění mé páníčky, že v Austrálii snědla obrovská krajta fenku jorkšírského teriéra. Had se prý dostal v noci do domu a pochutnal si na spící fence.

Orina z Ostrožských jezer

  Majitelka ji ráno hledala, ale za domem našla jen ležícího hada s velikým břichem a hned jí bylo jasné, kde fenečka je. Přivolaný veterinář jen potvrdil její podezření.
U nás sice toto nebezpečí více méně nehrozí, ale i našim malým pejskům hrozí nebezpečí velmi podobné tomu Australskému.
  Vzpoměla jsem si na jednu příhodu, která se stala nedaleko našeho bydliště. Jeden pán si koupil štěňátko jorkšírského teriéra. Pejsek byl s průkazem původu a pán byl na něho velmi pyšný a ukazoval ho svým přátelům. Jednou večer se šel s čiperným štěňátkem projít. Aby bylo štěňátko v bezpečí a nikam mu neuteklo, tak si ho poctivě vedl na vodítku. Při procházce se dostali k oplocení, za kterým hlídal velký německý ovčák. Štěňátko bylo malé a prolezlo dírou v plotě. Bohužel pán vytáhl zpět jen vodítko... Takže kdoví, jestli je někdy lepší, že žijeme tady....

  Haf, ale hlavně jsem Vám chtěla štěknout, že můj malý páneček se už vrátil z hor i s diplomem za 1. místo v běhu na běžkách. Bohužel kromě diplomu si taky dovezl i chřipku, s kterou se podělil i se svou nejmladší sestřičkou. Byla to smůla, protože měli zrovna školní prázdniny a on musel ležet. Ale už je zdravý a zítra půjde do školy.
                                                                            Haf vaše Orina

 

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat