pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Haf z Klimentka Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Orina

  Haf, moji milí.
Dnes nechám za sebe štěkat naši nejmladší generaci a to malou Airisku. Ahoj tady je Airiska.  Minulou neděli jsem byla i s bráškou Ronem na výletě.

Venku nádherně svítilo sluníčko, my jsme s pánečkama nasedli do auta a vyrazili.

  Chvilku jsem měla strach, kam že to jedeme nebo jestli náhodou se auto nezměnilo na malé letadlo. Drnkotalo to, sem tam páneček zatáčel prudce doleva a za chvíli zase doprava, tu zabrzdil a krokem přejížděl díry na silnici… Nakonec konstatoval, že ho nikdo neinformoval o tom, že tato cesta je sice nejkratší, ale nejvíce kopcovitá a hlavně samá díra. Moc tomu nerozumím, ale hlavně jsem byla moc zvědavá, kam jedeme. Zastavili jsme na kraji lesa a já si říkala hurá jdeme na divočáky. No asi mám velice bujnou fantazii, protože zatím nevím, co to divočák je, ale opravdu jsme šli do lesa a hlavně do hodně velkého kopce. Páneček si nás dal na jedno vodítko a říkal, že cupitáme jako hodinky. Tik, tak, tik, tak. Ale vracím se k tomu, kam jsme nakonec šli. Po chvíli jsme dorazili na horu sv. Klimenta, kde byla letošní poslední pouť. Bylo na ní opravdu moc lidí a mě i bráškovi se tam moc líbilo. Hlavně jsme byli předmětem pozornosti kolem stojících, protože moc malých dětí za námi chodilo a

Klimentek

hladilo si nás. To já i bráška máme moc rádi. Hezky podrbat za ouškama a na bříšku. 

Airis a Ron

Z Klimentka jsme ještě jeli na chalupu za babičkou a dědou. No tam bylo taky dobře, honili jsme se v trávě, běhali kolem chalupy, ale hlavně jsem Vám chtěla povědět, že jsem tam u sousedů za plotem viděla něco zvláštního. Bylo to velké, mělo to taky čtyři nohy, bylo to huňaté, skoro bílé a dělalo to bé, bé, bé. Nebylo tomu asi moc dobře, když to dělalo to bé, bé…. To asi proto, že to zvíře jedlo trávu. A když já jím trávu, tak mě pak taky není moc dobře. Proto jsem hned utíkala k plotu a začala jsem tomu zvířátku vyprávět, ať tu trávu nejí, že mu pak nebude špatně. V tom ale vyšla babička a ptala se, na koho že to štěkám. Páneček řekl, šikovná Airiska štěká na ovečku.

Tak jsem se dozvěděla, jak vypadá ovečka, ale protože jsem již odjížděli, tak nevím, jestli mě poslechla a přestala trávu jíst. Uvidíme příště.
                                                                                    Vaše malá Airiska.


pouť na sv. Klimentku
 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat