pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Freya v Turecku Tisk E-mail
Freya Amery

  Haf moji milí.

Dlouho jsme se vám neozvala, ale měla jsem moc práce. Moji malincí jsou již u svých nových pánečků a novou paničku dostala i moje kamarádka Tajla. Doma je od té doby hodně smutno, protože Tajla

 

byla opravdu všude. A panička se taky dost často  plete a volá na nás Tajlo a nikdo nepřiběhne. Svůj nový domov si už vybírají i štěňátka mojí maminky Cassie.  

  Před časem jsem psala, že máme doma nový přírůstek Freyu. Že by jsme ji prodali do Turecka? Ne, ne, nemusíte mít strach. Proč ale píšu, že Freya byla v Turecku? 

Na státní svátek 28.10.2010 se moji pánečci sbalili a autem vyrazili na výlet směrem k jihu. Tam Turecko leží, to vím z novin. Když se vrátili, tak mě ukazovali fotky a na fotkách jsou děti, Freya a v dálce stojí Minaret. Minarety jsou v Turecku ….

Sice mě vysvětlili, že tak daleko nejeli, aby viděli Minaret, ale já mám svou hlavu. Prý byli jen v Lednici. Lednici znám, stojí v kuchyni, je plná dobrot a mám ji moc ráda. Že by se tam pánečci vlezli i s autem se mě opravdu nezdá.

Minaret v Lednici

Ať je to tak nebo tak, z výletu přivezli mnoho nádherných fotek. Je na nich nádherný zámek, rybníky s podzimními stromy a dokonce páneček vyfotil i děti (fotky přírody ale rozhodně vedou).

 

Pohled na Lednický areál z vrchního ochozu Minaretu.

Lednice

 

Kdyby jste měli v sobotu nebo v neděli čas, tak se zajeďte do Lednice podívat. Mimo leden můžeme navštívit zámecký skleník, akvárium Malawi, zámecký park i s procházkou k Minaretu. A pozor, budou Vás pak pořádně bolet nožičky….

                                                                           Vaše Orina

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat