pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
CVP Senec - nikdy více Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Haf,
tak Vám štěknu, že se mi dneska podařilo splnit podmínky pro získání titulu Slovenský šampion krásy. Dnes, 5.června jsem byla na Celostátní výstavě psů v Senci a získala jsem potřebné druhé ocenění V1, CAC, ale bohužel na tuto výstavu moc v dobrém vzpomínat nebudu.
  Na kruh si stěžovat nemůžu a ani na paní rozhodčí. Prostředí Slunečných jezer mě taky připadalo docela pěkné a i známé. Ne, že bych zde již někdy byla, ale hned za naším městem, kde bydlím se nachází taky taková vodní plocha. Mám to tam moc ráda, ale dnešní ráno moc nadějně nezačínalo.

Orina z Ostrožských jezer

  Páničci se semnou vydali na cestu. Cesta probíhala  dobře, ale po příjezdu na výstaviště je čekalo velmi nepříjemné překvapení. Ve výstavní kanceláři jim bylo sděleno, že nemám zaplacenou výstavu.

CVP Senec

Pánička sice ukazovala paní ředitelce výstavy potvrzení o platbě šekem EUROGIRO ( což by na každé jiné výstavě uznali ), ale paní ředitelka o tom nechtěla ani slyšet a nepřímo řekla, že jsou páníčci podvodníci, protože jim argumentovala tím, že potvrzení o platbě neuznává, protože platbu šekem EUROGIRO lze do deseti dnů stornovat a jedinou možnost jim dávala zaplacením výstavy znovu na výstavišti. Vůbec ji nezajímalo, že jim nedošla platba asi od 100 vystavovatelů z České republiky ( byla to více než 1/10 z celkového počtu vystavovatelů ) a že asi nebude v bance něco v pořádku ( protože některé platby nedošly již od první uzávěrky ) a aby tedy kontaktovala banku nebo vystavovatele a zjistila kde je chyba!!!

Raději čekala, až do příjezdu vystavovatelů na výstavu a požadovala po nich platbu znovu ( ono je to pohodlnější ).
  Pánička nevěděla, jestli máme jet hned domů nebo co dělat... Bohužel paní ředitelka nedokázala ( a ani nejevila zájem ) navrhnout vystavovatelům jinou možnost, než další platbu výstavy. Nakonec ji páníčci tedy znovu zaplatili, stejně jako asi dalších sto českých vystavovatelů. Pánička prohlašuje, že tak „levný“ šampion ještě doma nemají. Nevím, ale celou cestu domů jsem poslouchala, že je výstava stála celých 60 €, což se mi taky zdá za výstavu úrovní naší oblastní výstavy docela dost a pokud budou Slovenští pořadatelé výstav pokračovat i nadále v navyšování poplatků za výstavy jako doposud, tak asi brzy zapláčou nad výsledkem svého konání...  
  Haf, jak budu vědět víc, tak Vám dám vědět, ale již nyní vím, že když k tomu ještě přičtu zmatky s organizací parkování aut, kdy některá auta zůstala zablokována a nemohla po výstavě odjet domů, tak na výstavu do Sence už nikdy nepojedu.
                                                                                   vaše Orina

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat