pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Airis v Nitře na Grand Prix Slovakia 2012 Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

Airis - MVP Nitra

  Haf, zdravím všechny po víkendu a musím Vám říci několik novinek. První je ta, že jsem byla na své první zahraniční výstavě a druhou je, že možná budu mít brzy sourozence….

 V sobotu ráno jsme se vzbudili moc brzy. Co se to děje? Všichni pobíhají, mimo malého páníčka, po domě a někam se chystají. To bude nějak souviset s tím, že jsem se včera koupala a česala….. No jasně, za chvilku už vyrážíme, ale kam? Tentokrát je to prý za hranice na Slovensko na psí výstavu do Nitry. Cesta uběhla docela rychle a za chvíli po příjezdu už se zdravím s ostatními pejsky u výstavního kruhu.

Pro jezevčíky je vyhrazen jen jeden kruh, tak že dost dlouho musíme čekat, než na mne dojde řada. Ale už mě páníček vytahuje z přepravky přečesává dává vodítko a vyrážíme do uličky mezi kruhy, prý abych se rozchodila…. Volají moje číslo a páníček míří do kruhu, dává mne na stůl, kde si mne paní rozhodčí prohlíží, měří obvod hrudníku a prohmatává ocásek. Všechno je v pořádku a už s páníčkem kroužíme dokola a nakonec nám paní rozhodčí ukazuje, aby mne páníček postavil do výstavního postoje. Něco páníčkovi řekla a odcházíme z kruhu a vracíme se k našemu “ležení“. Konečně pojedeme domů. Ale co to páníček mne nedává do přepravky a za chvilku mne zase češe, vyrážíme opět do kruhu a za chvilku se to zase opakuje. Až později se dozvídám, že jsem dostala ocenění V1, CAJC a nakonec  i BOJ.

Barzoj - MVP Nitra


Páníčci mají velkou radost a za chvilku začínají balit věci a stěhujeme se do vedlejší haly, kde je velký výstavní kruh a u něj zase naše “ležení“ rozbalujeme. Čekání bylo moc dlouhé, tak jsem si i s páníčkem schrupla, ale nakonec jsme se dočkali. Ještě naposledy mě páníček připravuje a vyrážíme do přípravného kruhu, kde se sešli všichni mladí jedinci ze skupiny 4 FCI s oceněním BOJ. Chvilku kroužíme kolem a paní rozhodčí si nás prohlíží, ale už nás volají a my vyrážíme do velkého závěrečného kruhu, který celý obkroužíme, zastavujeme a dáváme se do výstavního postoje. Tentokrát jsme ale už neměli tolik štěstí a nebyli jsme vybráni. Ještě jsme chvíli sledovali ostatní pejsky, jak se předvádí a pomalu jsme se začali balit a přesouvat k autu. Tak pro mne skončila má první zahraniční výstava.
 

 BOJ Airis z Ostrožských jezer - MVP Nitra
 
  Další novinkou, kterou Vám chci vyštěkat je to, že moje maminka Melisa před necelým měsícem cestovala s páníčkama za svým manželem Romeem a vypadá to, že by mohly mohla mít za měsíc štěňátka. Tak uvidíme jak to bude probíhat dál a jak budu vědět něco bližšího, tak se Vám zase ozvu.

  

                                                                                                       Haf, haf Vaše Airiska

 

Prohlédněte si fotogalerii Airis z Ostrožských jezer 
 

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat