pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Airis na MVP Velká Ida Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

  

 Haf, moji milí,
tak Vás zas všechny zdravím, jestli jsem minule štěkala, že mě bolí nožičky, tak jsem strašně kecala. Dneska mě teprve bolí nožičky a to pořádně. Ale hezky od začátku. Ve čtvrtek jsem se večer před spaním koupala. Jenže sotva jsem zavřela očka a usnula, tak mě už páneček budil a přenášel do auta. Tam již čekali i malí páníčci, probíhala poslední kontrola dokladů, pasů a nevím ještě čeho dalšího a my jsme vyráželi do tmy.

 

Airis z Ostrožských jezer

Při pohledu na hodiny v autě blikalo 01.30 hod. ???? Pánečci se asi zbláznili. Za necelou hodinku přejíždíme hranici a jsme na Slovensku a pánička navádí auto směr Košice. Po cestě jsem si zdřímla a když jsem otevřela oči, tak kolem bylo jen a jen bílo – samá mlha. Ale auto jelo pořád dál i přes mlhu a ráno jsme již projížděli Košicemi a my mířili do Veľké Idy na národní a v sobotu na mezinárodní výstavu psů.

 Přijíždíme k velkému parku, platíme vstup a zastavujeme pod stromy nedaleko výstavního kruhu. Bylo ještě moc brzy, ale já jsem již netrpělivě čekala na pana rozhodčího a na začátek posuzování. Po začátku posuzování jsem si všimla, že mnoho majitelů mých psích kamarádů odcházelo z kruhu se zasmušilým pohledem.
   

MVP Velká Ida

  Pan rozhodčí byl přísný a tak mnoho pejsků i psích šampionů odešlo s hodnocením nepříliš hezkým. Já jsem získala výbornou, ale bez titulu. Prý mám jemný krk. ??? Na druhý den jsem pochopila, co tím pan rozhodčí myslí. Pan rozhodčí je milovníkem basetů a proti nim mám opravdu štíhlý a jemný krk  ( nechci se tím dotknout basetů, ti mají pevnější krk v popisu standartu ). Takže páníček byl rád, že máme výbornou a zaroveň smutný, že jsme nedostala další ocenění. Sobotní ráno nás probudilo silným deštěm, který později provázel i většinu sobotního dne. Přespali jsme ve stanu v nedalekém kempu a ráno přestalo na chvíli pršet, aby mohli páníčci sbalit stany. Z kempu jsme vyrazili zpět do Velké Idy, tentokrát na Mezinárodní výstavu psů. Páníček byl prozíravý a po příjezdu na výstavu zaparkoval tak, že jsme stáli hned vedle kruhu a já tak mohla v klidu dřímat v teple auta, když venku silně pršelo.

Když jsem měla nastoupit do kruhu, tak déšť malinko polevil a já jsem chodila jak panenka. Pan rozhodčí mi za to dal ocenění Výborná 1, CAJC a tak jsme ještě čekali na závěrečné odpolední soutěže. Odpoledne přestalo pršet a i sluníčko se ukázalo, tak že závěrečné soutěže proběhly za pěkného počasí a mě se podařilo získat pohár pro nejkrásnějšího mladého jezevčíka BOG Junior.
Uf, to byl ale perný víkend. A to lepší mělo teprve přijít.


Proč mě tak bolí nožičky jen naštěknu. Na zpáteční cestě se ze mne stal pravý tatranský pes, neboli jezevčík horský.


A ještě jedna zpráva, která nás zastihla na výstavě na Slovensku a to, že v pátek ráno se mi narodil malý bratříček. Je zatím malý, ale krásný. Moje maminka Meliska si moc ho hlídá a ještě k němu nechce nikoho pustit blíž.
                                                                               Tak pápá, Vaše unavená Airiska.

 

  

Airis z Ostrožských jezer BOG Junior

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat