pozhlav pozhlav
Stránky pro psy DogSite.cz - Inzerce psů, plemena psů, psí články, výstavy psů
Zde může být i Vaše reklama
pozhlav pozhlav
poztop poztop
poztop poztop
vyhledávání poz
 
vyhledávání poz
poztop poztop
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
   
Airis na Duo CACIB Brno 2013 Tisk E-mail

Blog dlouhosrstého jezevčíka

 

 

  Zdravím všechny kamarády a psí přátele. Uběhl další víkend a opět byl velmi náročný a plný zážitků mezi psími kamarády. Tentokrát jsme se vydali na výstavu DUO CACIB Brno. Tedy vlastně na dvě výstavy.

Airis z Ostrožských jezer


V sobotu a v neděli jsem vyrazila se svými páníčky na dvoudenní mezinárodní výstavu DUO CACIB do Brna. Oba dva dny jsme vstávali velice brzy a vyráželi směrem na Brno, protože nejen, že mne páníček vystavoval, ale i páníčka se tentokrát zúčastnila výstavy a to jako pořadatel. Ráno jsme zde museli být brzy a odpoledne jsme o to déle na páničku čekali, protože já jsem byla již dávno posouzená, ale u páníčky v kruhu bylo ještě dlouho plno pejsků a fenek.

Na sobotní výstavě jsem se asi líbila panu rozhodčímu víc, protože jsme dostala ocenění V1, CAC, CACIB. Páneček měl velikou radost, protože jsem tím splnila podmínky titulu Český šampion, který mi v neděli nechal přímo na výstavišti potvrdit i společně s Junior šampionem do rodokmenu.
V neděli nás v našem výstavním kruhu posuzovala švédská, paní rozhodčí, která mi dala již jen ocenění V1, ale páneček říkal, že posudek mám pěkný. I ostatní vystavovatelé kolem říkali, že paní rozhodčí šetří tituly a mnoho oceněných ze soboty dostalo jen základní ohodnocení bez titulu.
Ještě Vám musím vyštěkat, že jsem se zde po oba dva dny setkala se svou sestrou Arin. Soutěžili jsme spolu ve stejné třídě a ona dostala po oba dva dny ocenění V2. Není to tím, že by byla škaredší než já, ale zatím je méně zkušená… 
   

Airis a Arin


Taky mám jednu smutnou zprávu a to že jak jsem Vám před několika dny psala, že moje kamarádka Orinka bude mít štěňátka, tak bohužel už nebude, protože z pondělí na úterý začala předčasně rodit… Je mi to moc líto, že nebudu mít na jaře malé kamarády a nebudu mít s kým řádit. Pánečci ale přemýšlí nad tím že by mohli být štěňátka ještě na podzim, tak uvidíme jak to dopadne.

                                                                          Tak zatím Haf aVrrr vaše Airiska. 
   

 
< Předch.   Další >

 
 
pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab pozstrtab
pozpat pozpat pozpat
pozpat pozpat pozpat